Program do obsługi przychodni

obslugi-przychodniProgram do obsługi przychodni to obecnie standard i konieczność dla każdej przychodni i placówki medycznej. Program do obsługi przychodni ułatwia pracę pracownikom przychodni, ale też jest wygodny dla pacjentów i zwiększa ich zadowolenie ze sprawnej i szybszej obsługi. Kompleksowe i intuicyjne oprogramowanie dla przychodni pozwala efektywnie zarządzać przychodnią, gabinetem zabiegowym i lekarskim. Oprogramowanie dla przychodni znacząco usprawnia pracę w recepcji i gabinecie.

Oprogramowanie dla przychodni składa się z wielu modułów.  Moduł recepcyjny umożliwia wyznaczenie terminu wizyty dla pacjenta, dla lekarzy różnych specjalności pracujących w przychodni, a także ewidencjonowanie ewentualnych wpłat dokonywanych w recepcji a także drukowanie raportów kasowych. Moduł karty pacjenta pozwala na gromadzenie informacji o przebiegu leczenia. Inne moduły pozwalają na sprzężenie pracy przychodni z ośrodkami rehabilitacji, laboratoriami, NFZ, a także z systemem telefonii komórkowej, w celu uruchomienia powiadamiania sms pacjentów o wizytach lekarskich.
Oprogramowanie dla przychodni ma możliwość dowolnej konfiguracji, w celu dopasowania do wymogów poszczególnych placówek medycznych.  Program do obsługi przychodni pozwala na generowanie różnego rodzaju raportów, z każdego rodzaju modułu – co umożliwia łatwe i przejrzyste zarządzanie placówką medyczną.  Oprogramowanie dla przychodni pozwala na rozbudowę podstawowych funkcji o moduły dodatkowe. Program do obsługi przychodni jest opłacany abonamentem miesięcznym. http://www.mediporta.pl/

Możliwość komentowania jest wyłączona.